Madera wyspa wiecznej wiosny

Ubiegły czwartek upłynął pod hasłem opowieści o Maderze- wyspie wiecznej wiosny
Było nie tylko o pięknych widokach, ale również o życiu codziennym.
Uczestniczki programu Erasmus+: Barbara Kukulska – Sokołowska, Iza Marska, Ula Krawczyk, Bożenna Małecka, Beata Kowara, Katarzyna Sochacka przy wsparciu Bogna Stawicka barwnie wspominały wydarzenia z podróży. Prelegentki w swoim wystąpieniu dużo poświęciły czasu kawiarence społecznej jako formie pomocy dla rodzin.
A czy u nas- w Koluszkach przydałaby się taka kawiarenka❓
Odbyło się jak zwykle losowanie- tym razem torby z Madery, oraz mini quiz, w którym zwyciężczyni otrzymała książkę w języku portugalskim
Prowadząca przybliżyła również kolejne wydarzenia z serii Jednym torem , w które wpisują się @IV Targi Kobiecych Inicjatyw organizowane przez Okiem Kobiety i Klub Kobieca Strona Biznesu – 23 maja w godzinach 13.00-18.00 w sali widowiskowej Urzędu Miejskiego. Serdecznie zapraszamy

Harmonogram wszystkich wydarzeń JT dostępny na stronie internetowej www.jednymtorem.pl

Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział, prelegentkom za opowieści. Cieszymy się, że obecne były też Panie z Róża i Żak – Koło Gospodyń Wiejskich w Różycy