Etniczne symbole i pasja rękodzieła w rozwoju osobistym

O Etnicznych symbolach i pasji w rozwoju osobowości w Kawy Malowane opowiadała Iwona Gajek.
Oprócz tego, że p. Iwona zaprezentowała szereg swoich prac rękodzielniczych, to też wyjaśniła co to są i skąd się wzięły🙂, np. łapacze snów czy mandale. I jak uprawianie rękodzieła może wpłynąć na budowanie swojej osobowości, spokoju wewnętrznego, cierpliwości i innych, pozytywnych cech charakteru. Bardzo wartościowy, mądry przekaz.
Na koniec spotkania odbył się mini kiermasz prac, podczas którego Panie mogły sprawić sobie przyjemność w postaci drobnego zakupu🙂. Padła też propozycja warsztatu z rękodzieła poprowadzony przez Warsztaty rękodzieła – szydełkowy bazarek – Iwona Gajek, który być może odbędzie się zaprzyjaźnionym Frydrychowie – posiadłości Ewa Cieniak.
Tradycyjnie już odbyło się losowanie, ponadto każda z uczestniczek spotkania otrzymała Kalendarz Ambasadorek i Ambasadorów Koluszek na 2023r. w ramach projektu KOLUSZKI Z KOBIETAMI I DLA KOBIET. KOLEJ NA RÓWNOŚĆ.
Dziękujemy Iwonie za super spotkanie👍👍👍, Małgorzacie Retwinskiej oraz obsłudze lokalu za piękną gościnę☕☕☕☕☕☕, Agnieszce Ruta za kwiaty🌷🌷🌷🌷🌷.
Kolejna informacja to zapowiedź wydarzenia, które szykuje się nam 9 lutego- Równy Gość- Targi Kobiecych Inicjatyw w sali Urzędu Miejskiego organizowane przez stowarzyszenie Okiem Kobiety wspólnie z Klub Kobieca Strona Biznesu w godzinach 15.00-19.00. Jest to spotkanie, podczas którego chcemy zaprezentować i promować wszystkie możliwe inicjatywy kobiece, pasje, biznesy działające w Koluszkach i okolicy. Już teraz serdecznie zapraszamy do zgłoszeń potencjalnych wystawców, a pozostałe osoby do uczestnictwa w wydarzeniu ❤️