Równościowy Piknik Rodzinny

KOLUSZKI Z KOBIETAMI I DLA KOBIET. KOLEJ NA RÓWNOŚĆ.
Równościowy Piknik Rodzinny- 28 maj 2022, realizowany w ramach projektu, właśnie się odbył 🙂 Pomimo chwilowych niedoskonałości pogodowych wszystko się udało!!!! Impreza zainaugurowana przez Burmistrza Koluszek Waldemara Chałata oraz Mariolę Garnys-Jaskóła- przewodniczącą stowarzyszenia Okiem Kobiety- głównego organizatora pikniku. Całość powiązana z akcja charytatywną na rzecz uczennicy SOSW Oliwki wpisywała się również w Projekt Lisowice. Była super zabawa, uśmiech, występy wychowanków MOK przygotowanych przez Romualda Spychalskiego, występy wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego pod wodzą Aleksandry Szymczyk we wzruszającym teatrzyku „Tacy Sami” o ciepłym i puchatym, pokazy Powiatowej Policji w Koluszkach, pierwszej pomocy przedmedycznej, Ochotniczej Straży Pożarnej z Koluszek, Klubu Motocyklowego Bizon pod kierownictwem Zbigniewa Retwińskiego, II Bieg w Szpilkach o Puchar Małgorzaty Niemczyk, Bieg po Równość i po książkę zorganizowany przez Stanisława Korczyńskiego, Bognę Stawicką- prezes stowarzyszenia kobiety.pl oraz Antoniego Tomczyka- reprezentującego LKS Koluszki, grill dzięki Zakładom Mięsnym Ścibiorów reprezentowanym przez Bogumiłę Banaś, Milusi- Beaty Rosiak, dmuchańce dzięki firmie Kinder Party Igora Borowieckiego, poczęstunek Koła Gospodyń Wiejskich Gałków Parcela, kiermasz słodkości, zabawy i karaoke zorganizowane przez SOSW pod wodzą Agnieszki Rajskiej, malowanie twarzy wg Katarzyny Majczak 🙂 i balony od firmy Viviamo reprezentowanej przez Grażynę Rucińską, wystawy rękodzieła Katarzyny Fraszek, Małgorzaty Sarah Szymańskiej, Edyty Sadowskiej. Zagościła u nas prasa Tydzień w Koluszkach oraz Radio Łódź 🙂 Redaktor Przemysław Wegwert pokusił się również o udział w Biegu po Równość i po Książkę 🙂 Brawo MY!
Był też Punkt informacyjny nt. Pomocy, Wsparcia i Rozwoju oraz realizowanego przez nas projektu. Przypominamy nasz numer telefonu- 534 321 456.
Dziękujemy serdecznie Burmistrzowi Koluszek za wsparcie w naszych działaniach, pani Poseł M. Niemczyk za udział i Puchar 🙂, Zbigniewowi Winkiel-prezesowi firmy AGAT za prąd 🙂, Historii Koluszek za wsparcie 🙂,wszystkim „pomagaczom 🙂” za współorganizację wydarzenia, uczestnikom za przybycie i super zabawę!!!!! Tak trzymać 🙂 Być może powtórzymy taki piknik w przyszłości 🙂 Co Wy na to?
Z ciepłymi pozdrowieniami: Konsultantki Zmiany zespołu projektowego- Marlena Jasińska, Paulina Wysokińska, Katarzyna Hejduk-Mela, Grażyna Rucińska, Grażyna Sobieszek, Joanna Jeżyna, Elżbieta Przywara, Bogumiła Banaś, Renata Owczarek oraz Mariola Garnys-Jaskóła i Bogna Stawicka.