WŁOSKIE OPOWIEŚCI….

ITALIA widziana oczami jej mieszkańców😊 czyli Agnieszki Goździk Di Sabato i córki Mikeli Di Sabato. Panie opowiedziały nam o różnych ciekawostkach z życia Włoch, w szczególności kulinarnych. Nie zabrakło małej degustacji włoskich, domowych ciasteczek i wina 😊. Odbyło się też losowanie pamiątek włoskich- bardzo dziękujemy, a wygranym gratulujemy 😊🥀😊 Panie przygotowują się aktualnie do otwarcia w przyszłym roku gospodarstwa agroturystycznego we włoskim klimacie, z pieczeniem pizzy włącznie 🙂, w miejscowości Józefin. Pewnie o nich jeszcze usłyszymy. Powodzenia.
W trakcie spotkania p. Agnieszka Kurc króciutko zaprezentowała propozycję spędzenia czasu na sztuce „Moja droga B” wg tekstu K. Jandy organizowanej przez Księgarnia Skład Główny.
Padło też kilka słów nt I Forum Organizacji Pozarządowych, które odbyło się poprzedniego dnia oraz zapowiedziano już II Forum planowane na 23 czerwca 2023r. jako obchody Nocy Świętojańskiej 🙂 w Lisowicach. W tym celu złożony został projekt obywatelski przez historiakoluszek.pl z naszym współudziałem. W tym miejscu zachęcamy do głosowania na nasz projekt- Noc Świętojańska 🙂👍👍👍. Głosowanie odbędzie się w dniach 18-31 października br.
To już 33 spotkanie w KRIADA, tym bardziej symboliczne, bo kolejne- listopadowe odbędzie się w budynku przy ul. Budowlanych 4a. Dziękujemy właścicielom,- Katarzynie i Adamowi Sołtysiak, p. Manager Ewie, obsłudze restauracji za niezmiennie miłą atmosferę i goszczenie nas w przyjaznym otoczeniu od 2018 roku😊😊😊. Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy🥀🥀🥀🥀🥀
Przewrotnie jednak- nie mówimy- żegnaj, mówimy- do zobaczenia❤️
Wagę spotkania dopełniły kwiaty jak zawsze od Kwiaciarni Agnieszki Ruta. Dziękujemy❤️🥀❤️
Na koniec przypominamy- kolejne spotkanie -10 listopada- drugi czwartek miesiąca- odbędzie się pod adresem,- Koluszki, ul. Budowlanych 4a. Zapraszamy.